Tallinna Kaubamaja kontsern võttis kasutusele e-tšeki

24.01.2013

Tallinna Kaubamaja kontsern võttis tänasest kasutusele e-tšeki, mis võimaldab Partnerkaardi iseteeninduskeskkonnas detailselt analüüsida ja silma peal hoida kõigil Partnerkaardiga tehtud tehingutel. Ühtlasi vabastab e-tšeki olemasolu Partnerkaardi kasutajad kaubaga seotud probleemi korral paberkviitungi esitamise kohustusest.

„E-tšekk on eelkõige mugavusteenus, millega Tallinna Kaubamaja kontserni püsikliendid saavad parema ülevaate oma igapäevastest kulutustest,“ rääkis Tallinna Kaubamaja ASi juhatuse esimees Raul Puusepp. „Kindlasti on e-tšekk klientide poolt väga oodatud lahendus ning riigis, kus on e-valimised ja e-maksuamet, on tema päralt tulevik. Julgen arvata, et pabertšekid kaovad tulevikus üldse ära.”

 „Kliendi jaoks on e-tšeki juures ilmselt kõige olulisem see, et kviitung säilib Partnerkaardi iseteeninduskeskkonnas ning ta ei pea enam muretsema selle pärast, kas pabertšekk on alles või mitte,“ rääkis Tallinna Kaubamaja ASi turundusdirektor Anne-Liis Ostov. „Kui mingil põhjusel peaks tekkima vajadus kaubaga poodi tagasi pöörduda, näiteks, et vahetada toode suurema numbri vastu või mõne muu sarnase probleemi korral, saab selleks e-tšeki välja printida. Kindlasti on see suureks kergenduseks paljudele, kelle jaoks pabertšekkide arhiveerimine garantiiperioodil on olnud tüütuks kohustuseks.“

„E-tšeki rakendamise tulemusel on Partnerkaardi iseteeninduskeskkonnas nüüd võimalik kogu oma ostuajalool ning boonuspunktide kasutamisel silm peal hoida ja ostuharjumusi detailselt analüüsida,“ selgitas Anne-Liis Ostov. „Info leidmise lihtsustamiseks võimaldab süsteem otsida tehinguid toote nimetuse täpsusega. Tehingute väljavõtteid ja ostutšekke saab vajadusel välja printida või salvestada pdf või exeli formaadis arvutisse. Samuti võimaldab süsteem eraldi kausta arhiveerida kliendi jaoks eriti olulised ostutšekid.“

E-tšekk kehtib Partnerkaardi kasutamisel kõigis Tallinna Kaubamaja kontsernile kuuluvates kauplustes: Tallinna ja Tartu Kaubamajas, Selveris, Shus, I.L.U.-s, ABC Kingas ja Neros.

Partnerkaardi iseteeninduskeskkonda pääseb aadressilt www.partnerkaart.ee ning oma e-tšekkide vaatamiseks tuleb keskkonda sisse logida ID kaardi, mobiili ID või pangalingi kaudu.