Nõukogu ja juhatus

TKM Grupi AS-i juhatus on üheliikmeline. Juhatuse liige Raul Puusepp on ametis alates 2002. aastast, tema volitused lõpevad 5. märtsil 2026.

Nõukogu liikmed on Jüri Käo, Enn Kunila, Kristo Anton, Meelis Milder ja Gunnar Kraft. Praeguste nõukogu liikmete volitused lõpevad 20.05.2024. Nõukogu esimees on Jüri Käo, kes on olnud Tallinna Kaubamaja nõukogu liige alates 1997. aastast ja on olnud varasemalt nõukogu esimees aastatel 2000-2001 ning 2009-2021.

Nõukogu

Jüri Käo

Nõukogu esimees

Jyri.Kao@nginvest.ee

Jüri Käo on aktsionäride poolt TKM Grupp AS nõukogu liikmeks valitud alates 1997. aastast ning on TKM Grupp AS nõukogu esimees.

Jüri Käo töötab OÜ NG Investeeringud juhatuse liikmena ning osaleb TKM Grupp AS Eesti tütarettevõtete (Selver AS, Kulinaaria OÜ, Kaubamaja AS, TKM Finants AS, OÜ TKM Beauty, TKM Auto OÜ, KIA Auto AS, AS Viking Motors, TKM Kinnisvara AS, TKM Kinnisvara Tartu OÜ, Viking Security AS, Walde AS) ja UAB TKM Lietuva ning SIA TKM Latvija nõukogude töös. Ta on Kaubamaja AS nõukogu esimees ning TKM Grupp AS auditikomitee liige. Samuti on ta NG Investeeringud ettevõtete gruppi kuuluva Kitman Thulema AS nõukogu esimees ning OÜ Kitman Coldtech, AS Liviko, AS Balbiino, OÜ NG Logistics, OÜ Roseni Kinnisvara, Roseni Majad OÜ ja Kuulsaal OÜ nõukogu liige.

Enn Kunila

Nõukogu liige

Enn.Kunila@nginvest.ee

Enn Kunila on aktsionäride poolt TKM Grupp AS nõukogu liikmeks valitud alates 2000. aastast.

Enn Kunila töötab OÜ NG Investeeringud juhatuse liikmena ning osaleb TKM Grupp AS Eesti tütarettevõtete (Selver AS, Kulinaaria OÜ, Kaubamaja AS, TKM Finants AS, OÜ TKM Beauty, TKM Auto OÜ, KIA Auto AS, AS Viking Motors, TKM Kinnisvara AS, TKM Kinnisvara Tartu OÜ, Viking Security AS, Walde AS) ja UAB TKM Lietuva ning SIA TKM Latvija nõukogude töös, sealhulgas TKM Kinnisvara AS, TKM Kinnisvara Tartu OÜ, UAB TKM Lietuva ja SIA TKM Latvija nõukogu esimehena. Ta on NG Investeeringud ettevõtete gruppi kuuluvate AS Liviko, AS Balbiino, OÜ Roseni Kinnisvara, Roseni Majad OÜ ja Kuulsaal OÜ nõukogu esimees ning Kitman Thulema AS, OÜ Kitman Coldtech ning OÜ NG Logistics nõukogu liige.

Kristo Anton

Nõukogu liige

Kristo.Anton@nginvest.ee

Kristo Anton töötab NG Investeeringud OÜ investeeringute juhina alates 2006. aastast, kus tema peamisteks ülesanneteks on TKM Grupi tütarettevõtete investeeringute, laienemiste ja finantseerimisega seotud teemad.

Kristo Anton töötab NG Investeeringud OÜ investeeringute juhina alates 2006. aastast, kus tema peamisteks ülesanneteks on TKM Grupi tütarettevõtete investeeringute, laienemiste ja finantseerimisega seotud teemad.

Samuti on Kristo Anton TKM Grupp AS-i jätkusuutliku arengu töörühma liige ja auditikomitee liige. Alates 01.01.2023.a kuulub Kristo Anton TKM Grupp AS tütarettevõtete (Selver AS, Kulinaaria OÜ, Kaubamaja AS, TKM Finants AS, OÜ TKM Beauty, TKM Auto OÜ, KIA Auto AS, AS Viking Motors, SIA Forum Auto, SIA Verte Auto, Motus Auto UAB, TKM Kinnisvara AS, TKM Kinnisvara Tartu OÜ, SIA TKM Latvija, UAB TKM Lietuva, Viking Security AS, Walde AS) nõukogudesse.

Meelis Milder

Nõukogu liige

mildermeelis@gmail.com

Meelis Milder on aktsionäride poolt TKM Grupp AS nõukogu liikmeks valitud alates 1997. aastast ja osaleb Kaubamaja AS nõukogu töös.

Meelis Milder on lõpetanud Tartu Ülikooli majandusteaduskonna, töötanud juhtimiskonsultandina Mainoris ning olnud pikaaegne AS Baltika juhatuse esimees. Aastatel 2021-2023 juhtis Meelis Milder ASi Wendre.

Meelis Milder on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja juhatuse liige. Ta on ka Kaupmeeste Liidu, Eesti Rõivatootjate Liidu ja Eesti Suurettevõtjate Assotsiatsiooni asutajaliige, samuti Tartu Ülikooli külalisõppejõud ning Eesti Kunstiakadeemia auliige.

Gunnar Kraft

Nõukogu liige

Gunnar.Kraft@sangar.ee

Gunnar Kraft on aktsionäride poolt TKM Grupp AS nõukogu liikmeks valitud alates 2004. aastast ja osaleb Kaubamaja AS ja TKM Finants AS nõukogu ning TKM Grupp ASi auditikomitee töös.

Gunnar Kraft on lõpetanud Tallinna Polütehnilise Instituudi majandusinsenerina ning omandanud rahvusvahelise ärijuhtimise magistrikraadi Helsingi Ülikoolis. Aastatel 1992-2002 töötas ta AS Eesti Investeerimispank asepresidendina, AS Optiva Pank nõukogu esimehena ning Sampo Pank PLC Balti panganduse direktorina. Aastatel 2002-2013 oli Kraft AS Sangar juhatuse esimees, alates 2014 nõukogu esimees. Ta on ka AS Mivar-Viva nõukogu liige.

Juhatus

Raul Puusepp

Juhatuse liige

Raul.Puusepp@tkmgrupp.ee

Raul Puusepp on TKM Grupp AS juhatuse esimees alates 2002. aastast ning osaleb kõigi TKM Grupp AS Eesti tütarettevõtete ja UAB TKM Lietuva nõukogude töös, sealhulgas Viking Security AS, TKM Finants AS ja OÜ TKM Beauty nõukogu esimehena.

Raul Puusepp on 1993. aastal lõpetanud Tartu Ülikooli rakendusmatemaatika eriala.