Tallinna Kaubamaja Grupp laiendab turvaäri

14.08.2014

Täna sõlmis Tallinna Kaubamaja AS tütarettevõte Topsec Turvateenused OÜ lepingu, millega omandab septembris 100% Viking Security AS aktsiatest. Leping näeb ette tehingu lõpuleviimise pärast täiendavate kooskõlastuste saamist ning toimingute läbiviimist.  

Topsec Turvateenused OÜ juhatuse liikme Tannar Tiitsari sõnul aitab Viking Security AS-i omandamine ettevõttel oma konkurentsivõimet turvaturul suurendada. „Tänapäevased turvalahendused eeldavad tehnika ja mehitatud valve kombinatsioone, seega oli tehnikavaldkonna lisandumine loogiline samm ettevõtte edasiseks arenguks,´´ märkis Tiitsar. 

Viking Security kogemus ja oskusteave tehniliste valvelahenduste projekteerimisel, paigaldamisel ja hooldamisel loob sünergia Topsec Turvateenuste mehitatud ja videovalve valdkondadega. „Saame nüüd arendada uusi teenuseliike ning pakkuda rohkematele klientidele laiemat valikut teenuseid. Tekib ka võimalus osaleda sertifitseeritud turvahangetel,“ lisas Tiitsar.

Viking Security AS 2013. aasta käive oli 0,96 miljonit eurot. Ettevõtte aktsiakapital on 134 220,85 eurot, mis jaotub 21 001 nimiväärtuseta aktsiaks. Tehingu maksumust pooled ei avalda.