Partnerkaarti saab tänasest kasutada ostude eest tasumisel

30.06.2020

Tallinna Kaubamaja Grupi Partnerkaardi lojaalsusprogramm avab tänasest uue Partner Kuukaardi teenuse. Aktiveerides Kaubamaja või Selveri infoletis või www.partnerkaart.ee iseteeninduses personaalse ostulimiidi, muutub olemasolev Partnerkaart edaspidi Partner Kuukaardiks. Partner Kuukaart võimaldab Kaubamajas,  Selveris, ABC Kinga, SHU, I.L.U. ja L’Occitane kauplustes ning Tallinna Kaubamaja Grupi e-poodides sooritatud jooksva kuu ostude eest tasuda ühe arvega järgmise kuu alguses.

„2020. aasta on Partnerkaardi lojaalsusprogrammile oluliseks verstapostiks. Teeme esimese sammu harjumuspärasest kaupmehe lojaalsuskaardist edasi ning hakkame pakkuma oma ligi 700 tuhandele kliendile igapäevaostude tegemisel mugavat võimalust ostude eest tasumisel,“ räägib Tallinna Kaubamaja Grupi juhatuse esimees Raul Puusepp ning lisab, et Partner Kuukaardiga sarnased „osta kohe, maksa hiljemˮ makselahendused kaubanduses, eriti just e-kaubanduses on uus normaalsus ja kõige kiiremini kasvav ostmistrend kogu maailmas.

Muutes oma kehtiva Partnerkaardi iseteeninduses paari minutiga Partner Kuukaardiks ja aktiveerides personaalse ostulimiidi, hakkab klient ostude eest tasuma järgmisel kuul ühe arvega – täpselt nii nagu elektri või telefoniteenuste eest makstes. Mingit täiendavat kulu või intressi arve õigeaegsel tasumisel selle eest ei lisandu. „Soovime uue makselahendusega teha klientide elu mugavamaks pakkudes ostulimiiti, mida saab terve kuu kasutada. Olemasolevat Partnerkaarti vahetama ei pea, Kuukaardi ostulimiidi saab aktiveerida samal kaardil,“ selgitab Puusepp.

Personaalse Partner Kuukaardi ostulimiidi saab iseteeninduses või infoletis aktiveerida iga klient, kel vanust 21-74 aastat (v.a mitteresidendid) ning kes on olnud Partnerkaardi omanik vähemalt 3 kuud ja kelle kohta puuduvad märkused Krediidiinfos. Ostulimiit jääb üldjuhul 200–1000 euro vahele ja seda saab kohe kõikides Tallinna Kaubamaja Grupi  poodides ja e-poodides kasutama hakata. Kuukaardi ostulimiidi saab lisada nii tavalisele Partnerkaardile kui ka LHV Partner pangakaartidele.

Partnerprogramm on Tallinna Kaubamaja Gruppi kuuluvate Selveri, Kaubamaja, ABC Kinga, SHU, I.L.U. ja L´Occitane kaupluste ühine püsikliendiprogramm, mis annab Partnerkaardi kasutajale püsisoodustusi ja eripakkumisi ning millega Partnerkaardi kasutaja kogub ostuboonust. Tänaseks on Partnerkaardi omanikke 685 000.

Täiendava info Partner Kuukaardi ja tingimuste kohta leiab siit: https://www.partnerkaart.ee/et/partner-kuukaart/