Tallinna Kaubamaja Grupp toetab igakülgselt Ukrainat ja Ukraina sõjapõgenikke

04.03.2022

Tallinna Kaubamaja Grupi ettevõtted eesotsas Selveriga pakuvad Ukraina sõjapõgenikele tööd, vajadusel elukohta ning kogub humanitaarabi ja saadetisi Venemaa sissetungi eest varjuvate inimeste abistamiseks. Lisaks Selverile pakuvad tööd Kulinaaria,Kaubamaja ja Viking Security. Selveri tütarettevõte Kulinaaria OÜ panustab Eesti Punase Risti vabatahtlike toitlustusse.

Tallinna Kaubamaja Grupp koos Kaubamaja, I.L.U ja Selveriga tänavad kõiki oma kliente, kes on olnud väga lahked annetajad. Kokku annetati sõja esimese nädalaga sadakond alusetäit mähkmeid, hambaharju- ja pastasid, suuhügieenitooteid, pesemisvahendeid, tualettpaberit, hügieenisidemeid, tekke, patju, magamiskotte, täispuhutavaid madratseid. Lisaks kogutakse Kaubamajas nii Tallinnas kui Tartus, Kaubamaja e-poes, I.L.U. kauplustes, Selverites ja e-Selveris rahalisi annetusi, mis on jätkuvalt oodatud. Suur tänu kõigile annetajatele!

Kogutud tooted ja rahalised annetused edastatakse läbi Eesti Punane Risti Ukrainasse kannatada saanud elanike abistamiseks. Teeme koostööd ka MTÜ-ga Pagulasabi, kuhu annetame tarvilikke tooteid ja toitu neile sõjapõgenikele, keda mittetulundusühing Poola piiril vastu võtab ja Eestisse transpordib.