Tallinna Kaubamaja Grupp AS turvateenuste valdkonna laienemine

07.07.2015

Täna, 08.07.2015, sõlmis Tallinna Kaubamaja Grupp AS tütarettevõte Viking Security AS lepingu, millega omandas 100% Digisilm Videovalve OÜ osadest. Digisilm Videovalve OÜ on asutatud 06.07.2015 Digisilm Pro OÜ jagunemise käigus, millega eraldati Digisilm Videovalve OÜ’sse videovalvesüsteemide äri.

Digisilm Videovalve OÜ osakapital on 2500 eurot, mis koosneb ühest osast. Tehingu maksumust pooled ei avalda.

Digisilm Videovalve OÜ osaluse omandamine võimaldab Tallinna Kaubamaja Grupp AS-il veelgi tugevdada oma turvateenuste valdkonda, mis on viimastel aastatel olnud grupi üks kiiremini kasvavaid ärisuundi. Tehinguga täiustatakse Viking Security AS elektrooniliste hoiatus-, valvamis- ja jälgimissüsteemide projekteerimise, paigaldamise ja hooldusega seotud teenuseid. Lisaks kuuluvad Viking Security AS teenusteportfelli jätkuvalt mehitatud ja videovalve ning võimalus osaleda sertifitseeritud turvahangetel.

Tehing ei ole käsitletav olulise osaluse omandamisena ega tehinguna seotud isikuga NASDAQ OMX Tallinna Börsi reglemendi osa “Nõuded Emitentidele” tähenduses ega avalda olulist mõju Tallinna Kaubamaja Grupp AS tegevusele. Tallinna Kaubamaja Grupp AS nõukogu ja juhatuse liikmed ei ole tehingust muul viisil isiklikult huvitatud.