Tallinna Kaubamaja Grupi ja LHV Panga ühist Partner Pangakaarti saab taotleda igast Selverist

31.01.2014

LHV Panga ja Tallinna Kaubamaja Grupi ühist Partner Pangakaarti, mis toimib Partnerkaardi, deebetkaardi ning krediitkaardina, saab taotleda lisaks Kaubamajale ja LHV Pangale ka Selveritest üle Eesti. Eesti esimene  kolm ühes kaart lansseeriti eelmise aasta oktoobris ning sellel on ligi 3000 kasutajat.

„Partner Pangakaart on osutunud väga populaarseks – kaart on taskus juba  ligi 3000 kliendil,“ ütles Tallinna Kaubamaja Grupi turundusdirektor Anne-Liis Ostov. „Kolm ühes kaarti saab kasutada igal pool nagu tavalist pangakaarti. Erinevus seisneb selles, et klient saab ise valida, kas kasutab oma  arveldus- või krediidikontol olevat raha. Oleme uue kaardi loomisel arvestanud ka nende klientidega, kes ei soovi kaardile krediiti võtta ja eelistavad kasutada tavalist deebetkaarti. Tallinna Kaubamaja Grupi kauplustes saab kaarti kasutada ka lihtsalt Partnerkaardi soodustuse saamiseks ja boonuspunktide kogumiseks.“

 „Partner Pangakaart on esimene Eestis väljastatud mitme konto kaart, mis lisaks Partnerkaardile seob endas nii Mastercardi rahvusvahelise deebet- kui ka krediitkaardi,” tutvustas LHV jaepanganduse juht Andres Kitter. “Esmajoones on kaart deebetkaart, kuid sellele on võimalik lisada krediidilimiit. Valiku, kumba kontot kasutada, saab teha kaupluses maksmisel makseterminali abil ja  sularaha väljavõtmisel pangaautomaadi abil. Kaarti saab kasutada nii Eestis kui välismaal,” lisas Andres Kitter.

 „Kaart kogub Tallinna Kaubamaja Grupi kauplustes Kaubamajas, Selveris, I.L.U.-s, ABC Kingas ja SHU-s boonusraha, täpsemalt 2 eurosenti igalt kulutatud eurolt, sõltumata, kas kasutatakse maksmisel deebet või krediitkontol olevaid vahendeid,“ täiendas Anne-Liis Ostov. Kogutud boonuspunktidega saab ostude eest tasuda kõigis grupi kauplustes.

Partner Pangakaarti on väljastatud Kaubamajast ja LHV Pangast alates 2013. aasta oktoobrist ning sellega on liitunud ligi 3000 klienti. Kaarti on võimalik taotleda Kaubamaja või Selveri infoletis, veebilehel Partnerkaart.ee, LHV pangakontoris või kodulehel. Kaardi väljastamine on tasuta ning juhul kui kaardiga teha kuu jooksul vähemalt üks tehing, ei rakendu sellele ka kuutasu, milleks on 1 euro. Partnerprogramm on Tallinna Kaubamaja Grupi püsikliendiprogramm, millega on tänaseks liitunud üle 586 000 inimese. Koostöös LHV-ga on klientidele varasemalt pakutud LHV Partner Krediitkaarti. LHV Partner Krediitkaardi ja Partner Pangakaardi kasutajaid on kokku üle 10 000.