Selveri e-poe teenus laieneb alates juunist kogu Eestile

27.05.2021

Alates 1. juunist 2021 laieneb Selveri kojuvedu Pärnu- ja Viljandimaale. See tähendab, et e-Selveri teenust saab kasutada kogu Eestimaal, välja arvatud väikesaartel. Laienemisega on Selver ainuke Eesti e-pood, mis toob kulleriga kauba koju igasse Mandri-Eesti maakonda kogu selle ulatuses.

Selver AS-i juhatuse liikme Kristi Lombi sõnul on viiruskriisi ajal muutunud inimesed liikuvamaks ning Selver soovib enda klientidele olemas olla vaatamata nende asukohale. „Mul on hea meel, et sellest suvest saab tellida meie toidukorvi koju igas Eestimaa nurgas,” ütles Kristi Lomp.
Lisaks kõige laiemale levikule pälvis Selver tänavu kõige kasutajasõbralikuma e-poe tiitli toidu ja joogi kategoorias. Juhatuse liige Kristi Lomp ütles, et tunnustus ei tulnud üllatusena, sest Selver on e-kaubanduse arengusse viimased kuus aastat väga aktiivselt panustanud. „Meie eesmärk on olla internetikaubanduse suunanäitaja ning esimese üle-eestilise e-poena oleme liikunud suure sammu selle täitmise suunas,“ sõnas Kristi Lomp.

E-Selveri kliendil on võimalus ka tellimuse teekonda jälgida. Kui kaup on kokku pakitud, bussi tõstetud ning see hakkab kauplusest kliendi poole liikuma, hakkab ka klient kaardil liikuvat bussi nägema. Kaardi link saabub koos tellimuse kinnituse ja arve-saatelehega. Kaart uueneb iga 20 sekundi järel.

E-Selveri klientidel on võimalus tellimust tehes valida, kas kaup pakitakse kile- või paberkotti. Pakendisoovist tuleb märku anda tellimuse ostukorvi vaates, täites tärniga kastike „Soovin, et kilekoti asemel pakendatakse tooted paberkotti“.

Lisaks laiale valikule toidu- ja tööstuskaupadele toob e-Selver koju kätte ka suure kodutehnika nagu külmkapid, pesumasinad, telerid, aga ka mängukonsoolid.