Partnerkaart alustas Kaubamajas järelmaksu pakkumist

17.10.2023

Alates tänasest saab Partnerkaardi omanik taotleda Kaubamajas oste tehes kassas järelmaksu. 150 kuni 5 000 eurose ostu puhul Moe-, Laste-, Kodu- või Ilumaailmas saab makseid hajutada kuni 36 kuu peale. Järelmaksu teenuse pakkuja on TKM Grupi ettevõte TKM Finants AS, lisaks Kaubamajale on plaanis teenust peagi laiendada ka teistesse Grupi kauplustesse ja e-poodidesse.

„Kaubamaja külastab iga päev üle 10 000 kliendi, saame pidevalt sooviavaldusi järelmaksu pakkumiseks, mul on hea meel, et see lahendus nüüd esimese ettevõttena TKM Grupis just Kaubamaja kliendile kättesaadav on,“ sõnas Kaubamaja ASi juhatuse liige Erkki Laugus. „Jahedate ilmade saabumisega on huvi ülerõivaste vastu järsult kasvanud, järelmaks on Partnerkaardi omanikule hea võimalus hädavajalikud kulutused pikema perioodi peale ära jagada,“ lisas Laugus.

 „Oleme Partner Kuukaardi järelmaksuteenust pikalt ette valmistanud, on hea meel see enne suuri jõuluostusid klientideni tuua. Alustame teenuse pakkumisega Kaubamajast, mis muudab paljud eksklusiivsed brändid ja kodutehnika kättesaadavamaks,“ rääkis Partnerkaardi arendusjuht Rene Paats. „Järelmaksu taotlemine on äärmiselt lihtne ja kiire, kliendil piisab vaid anda oma soovist kassas teada ning seejärel logida oma telefonis partnerkaart.ee keskkonda, kus valmis taotlus juba ootab. Seejärel tuleb edastada küsitud andmed ning süsteem annab taotlusele vastuse minuti jooksul ja klient saab kauba kohe koju viia,“ selgitas Paats.  

Paatsi sõnul alustatakse Partner Kuukaardi järelmaksu pakkumist Kaubamajas, lähiajal on plaanis käivitada teenus ka e-poodides. TKM Grupi (Tallinna Kaubamaja Grupp AS) ettevõtetele pakub finantsteenust TKM Grupi tütarettevõte TKM Finants AS ja see on järg Partner Kuukaardi senisele ostulimiidi teenusele, millel on 20 000 klienti. Partnerkaart on Kaubamaja, Selveri, Delice’i ja I.L.U. ühine lojaalsusprogramm, millel on 720 000 klienti ning mis teeb sellest Eesti suurima kliendikaardi. Rohkem infot leiab www.partnerkaart.ee